מועדון לקוחות - הראשונים שיודעים
חנות המפעל - במושב ניר גלים | טל: 08-8510030 | פקס: 08-8510035
חדשות

קטגוריות

מועדון לקחוחות, הראשונים שיודעים. הרשם עכשיו!
מכון התקנים הישראלי ISO 9001 מיוצר בישראל
דף הבית ס מתקני חצר | מתקני משחקים

מתקני חצר | מתקני משחקים

בדף זה תוכלו למצוא מתקני חצר ומתקני משחקים לגני ילדים, המתקנים שלנו מיוצרים בישראל, ייצור כחול לבן ועומדים בתקן המחמיר ביותר של מתקני משחקים, תקן ISO 9001. בין המוצרים המובילים שלנו, תוכלו למצוא בית קיץ, מתקן פעילות ספורטיבי, מנהרת זחילה, מתקן טיפוס וגלישה ועוד מתקני חצר לילדים מומלצים.
  1  |  2    ›   » 

איך נבחר מתקני חצר לילדים?

שאלה ששואלים אותנו רבות איך מהו הליך בחירת מתקני משחקים לחצר לילדים, התשובה לשאלה היא איננה חד משמעתית ותלויה במגוון רחב של פרמטרים.
פרמטר ראשון וחשוב - הוא גודל החצר, בכדי להכניס מתקני משחקים גדולים, חשוב שיהיה חצר גדולה לגן בכדי שיהיה מרחב לילדים.
פרמטר שני ולא פחות חשוב - תקציב, התקציב למתקנים הוא חשוב לא פחות מגודל החצר, חשוב להגדיר תקציב מראש לרכישת ציוד לגני ילדים.
פרמטר שלישי - חיפוש תו תקן, דבר חשוב לא פחות הוא רכישת מתקנים בעלי תו תקן מחמיר, לא הייתם רוצים שחלילה ילד יעלה על המתקן והמתקן ישבר בטעות או חלילה ילד יפגע.

למה לקנות מתקני חצר לגני ילדים דווקא מאיתנו?

- ייצור כחול לבן - אנחנו מתהדרים במוצרים שלנו אשר מיוצרים בארץ, כאשר אנו מייצרים בארץ אנחנו תורמים לכלכלה הישראלית לטפס למעלה.
- תקן ISO 9001 - כל המתקנים שלנו מיוצרים עם תו התקן ISO 9001, תו זה הוא תו תקן איכות בינלאומי אשר מוגדר על יד ארגון התקינה הבינלאומי.
- מכון התקנים הישראלי - בנוסף לתו תקן ISO 9001, ריהוט לבתי ספר ומתקני החצר שלנו נבדקים ומאושרים לשימוש לגני ילדים על ידי מכון התקנים הישראלי.
מושב ניר גלים ד.נ אבטח 79245 טל: 08-8510030 פקס: 08-8510035